دیباچه

گروه  طراحی جوزا در سال 1379 فعالیت خود را در راستای مشاوره , طراحی و بهینه سازی فضاهای اداری و مسکونی با همکاری شرکتهای تولید کننده معتبر ایران شروع نمود . بنیانگذاران شرکت با برخورداری از بینش علمی و همچنین تجربیات تجاری در بازارهای داخلی جهت تمرکز در پروژه های مختلف معماری داخلی و مبلمان اداری نسبت به ثبت شرکت در سال 1386 با نام جوزا طراحان جاوید در زمینه مشاوره , طراحی , تولید , نظارت و اجرا اقدام نمودند .
شرکت جوزا طراحان جاوید با بهره گیری از بهترین متخصصین ,کارشناسان و کارگران زبده پس از مدتی کوتاه توانست ضمن ارائه طرحها و اجرای پروژه های معماری داخلی و مبلمان اداری خود را در زمره ی شرکتهای برتر در ایران مطرح نماید که استقبال مؤسسات دولتی و غیر دولتی گواه این مدعاست .
شرکت جوزا طراحان جاوید از ابتدای تأسیس , فلسفه کاری رسالت خود را بر سه اصل زیر استوار نموده است :
•    نوآوری و ابتکار مستمر
•    طراحی و بهینه سازی فضا با استفاده از محصولات با کیفیت عالی و منطبق با استانداردها    
•    اصول ارزشی مبتنی بر صداقت ، اعتماد ، پایبندی به تعهدات و رعایت احترام متقابل
در حال حاضر شرکت جوزا طراحان جاوید طرحهای توسعه ای خود را در قالب مبلمان اداری ( انواع میزهای اداری , كتابخانه و فايلينگ ، پارتیشنهاي تك ودوجداره , صندلیهاي اداري , سالنهای آمفی تئاتر و همایش ، سالنهای جلسات و کنفرانس , سیستمهای بایگانی . .  . ) معماری و دكوراسيون داخلی ( تخریب و بازسازی ، سقف و دیوار هاي كاذب و دكوراتيو ، انواع كفپوش ، انواع ديوارپوش و کاغذ دیواری ، درب و پنجره ، كابينت و کمد دیواری .  .  .  )  بنا نهاده است .
مدیران جوزا طراحان جاوید بر این باور هستند که عزت و احترام آنان بر وجود سرزمینی مستقل و آباد  استوار می باشد . لذا  رسالت خود میدانند که با توسعه واحدها , باورداشتهای خود را از قوه به فعل درآورند و سهم شایسته ای در حیات و شکوفایی ایران عزیز بعهده گیرند .
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          با تقدیم احترام